Velký dobrodružný CYKLOVÝLET 5.A

Dobrý den rodičové, Ahoj děti.
Myslím si, že jste  dobrá parta, a že jedna škola v přírodě ročně je málo. Co takhle si celá třída vyrazit na

VELKÝ DOBRODRUŽNÝ CYKLOVÝLET

Zní to lákavě? Máte spoustu otázek? Pokusím se na některé odpovědět:
Kdy? Sraz ve středu 30.září 13:00, návrat 18:00-19:00 hod na vlakové nádraží
Kde se sejdeme? Na konci ulice K Tužince, v místech kde končí asfalt.
Je to povinné? Ne, ale rád Vás uvidím. Pojeďte, asi se to již nebude opakovat!
Co s sebou? Kolo s dobrými brzdami, přilbu, svačinu (něco na oheň), peníze na vlak (max. 30 Kč), kartičku pojišťovny, batůžek s něčím teplým na oblečení + šusťákovka a  dobrou náladu!
Kam pojedeme? Vyrazili bychom přes Bedrč do Mrače, dále do Čerčan, přes Čtyřkoly až do Senohrab. Zpět do Benešova přijedeme vlakem, kola si pošleme autem (zajištěno). Po silnici pojedeme pouze malé kousky, ostatní trasa je po cestách a pěšinách.
Jak je to daleko, nebudou mě bolet nohy? Čeká nás asi 17 km a nohy trošku bolet budou. Nebudeme nikam chvátat a uděláme si několik zastávek.
Co budeme cestou dělat? Ve Čtyřkolech se podíváme na nutrie a pokud vezmete s sebou nějaká jablka, mrkev nebo staré pečivo, můžeme je nakrmit. Na soutoku Sázavy a Mnichovky je  plovárna s ohništěm. Takže bychom si mohli opéct buřty. A cestou si můžeme povídat nebo zahrát nějaké hry.

Nutrie3 Nutrie2 Nutrie1 čtyřkoly_kačenky

Co když píchnu duši? Zalepíme. Budeme mít s sebou nářadí na běžné opravy.
Kdo s vámi pojede? Táta Jirky Piskače, táta Míši Nepraše, já, tedy David Hart a to nejlepší si nechávám na konec. Pozval jsem i  Kačku Růžičkovou, vaši paní učitelku!

To je asi vše, pokud se chcete zeptat na něco dalšího, napište dole na stránce KOMENTÁŘ, volejte na 606 617 477 nebo pište david@jason-drson.com                             David Hart

Několik technických poznámek:
– Prosím, abyste nejpozději do 29.9.2015 odevzdali vyplněnou a podepsanou přihlášku Kubovi Hartovi, případně mě osobně.
– Pokud z Vaší strany nebude zájem nebo bude špatné počasí, výlet v úterý odpoledne zruším. Přihlášeným to oznámím  pomocí SMS nebo telefonicky.
– Pokud máte problém dostat děti ve stanovenou dobu na místo srazu, začneme v půl jedné “objíždět” na kole Benešov a postupně si děti vyzvedávat doma. Stejně tak při návratu, projedeme na kole Benešov a děti rozvezeme.
– Jestli chcete, děti si mohou vzít s sebou mobil, ale prosím, po dobu jízdy na kole, ať mají telefony VYPNUTÉ!

David

Vlastní pozvánka s přihláškou ke stažení ve formátu PDF

Tak již (29.9.2015 19:01 ) mám závazné přihlášky od: Amélie, Katynka, Jirka, Viktor, Adam, Marek, Kája Ž., Míša, Matěj, Kuba H, Vašek, Tadeáš, Tomáš, .