CYKLOVÝLET 5.A

Ahoj,
doufám, že jste se všichni dostali včas do postele a výlet se Vám líbil. Byli jste všichni báječní a pokud budete chtít, opět si někdy můžeme někam vyrazit.  Jestli se Vám výlet líbil, napište mi dolu na stránku komentář – co se Vám líbilo. A pokud bylo něco špatně, napište mi to také.

Výletu se zúčastnili: Marek Čmereka, Amélie Emma Barzhezová, Katynka Dostálková, Kuba Hart, Tadeáš Kukač, Adam Mrázek, Míša Nepraš, Jirka Piskač, Matěj Riedl, Tomáš Syrový, Viktor Všetečka, Kája Životová, Kuba Kalina. Dospělí: Kateřina Růžičková, Michal Nepraš, Jirka Piskač a David HartCyklovýlet do Senohrab 5.A

Ještě jednou děkuji Jirkovi Piskačovi (staršímu), Michalovi Neprašovi (též staršímu) a především Kačce Růžičkové – bez ní by žádný výlet NEBYL. Vám dětem neděkuji, vás chválím. Poslouchali jste a byla s vámi legrace. Když budete chtít, opět můžeme někam vyrazit.

Cyklovýlet 5.A do Senohrab

Cestou jsme ušlapali necelých 20 km. Oproti původnímu plánu jsme si zajeli k malému „cyklokrosu“, kde jsme asi půl hodiny jezdili v úžasných hupech a zkoušeli různé výjezdy a sjezdy.

Pod textem je pár vybraných fotek, další najdete zde. Jestli někdo chcete fotku v plné kvalitě, napište mi její číslo, pošlu mailem. Nebo mohu po Kubovi poslat flash disk do školy.

Krátké video z malého „cyklokrosu“.

Davidcyklovylet_deti_pisi

P.S. Na dnešním rodičovském sdružení jsem od dětí dostal moc hezké zhodnocení výletu. Dovolte mi podělit se o dětské názory – viz obrázek vpravo. Pokud mi chcete k výletu ještě cokoli napsat, pište do komentářů dole na stránce.