BEZHLAVÝ RYTÍŘ 2016

PO STOPÁCH BEZHLAVÉHO RYTÍŘE LAPKY ZE ZLENIC

Kdy: 18.6.2016 8:30

Kde: sraz je v Soběhrdech

Ahoj malí i velcí kamarádi,
chcete ještě před prázdninami zažít nějaké dobrodružství? Chcete si při tom také trochu zasportovat a zároveň se pobavit? Máte velkou příležitost. Pojeďte s námi po stopách ,,bezhlavého rytíře z Hlásky ze Zlenic“.
Co potřebujete?
Vezměte svoje kolo a můžete vyrazit! Vlastně ne, přibalte s sebou alespoň jednoho dospěláka, který vám pomůže při stopování rytíře.
Pojedete podle mapy a podle popisu trasy, na které budete hledat různé kontroly a plnit úkoly. I letos vás čeká hledání kontrol podle opravdové orienťácké mapy. V cíli na vás bude čekat určitě i nějaká odměna.

Co s sebou?
Kolo, cyklistickou helmu, sportovní obuv a něco pohodlného na sebe, tužku, pláštěnku, pro případ nouze, dobrou náladu

Milí rodiče,
Při stopování bezhlavého rytíře, je potřeba svoje ratolesti doprovodit na trase, která bude měřit cca 20 km na kole a cca 1km orientačního ,,běhu“.
Na trase se zdržíte zhruba 3-4 hodiny. Trať vede z 80% po lesních asfaltových cestách a pěšinkách mimo běžného provozu aut.
Po příjezdu do cíle je možné zajít na oběd v blízké restauraci „U Bořka“. (Smažený sýr či řízek nebo ovocné knedlíky).
K večeři si můžete opéci nějakého toho špekáčka (kdo má co rád ať si přiveze).
Sraz je v sobotu 18.6.2016  v 8.30  a start bude po výkladu trati a odvezení aut do cíle cca 9.30 –   v Soběhrdech u kravína naproti Farmaparku  49.8228189N     14.7415831E
Prosím o potvrzení účasti a počtu lidí a posádek nejpozději do 16.6.2016 (potřebuji vědět kolik bude potřeba vytisknout map, diplomů ……)
V cíli vás poprosím o finanční příspěvek 30Kč za 1 dítě na tisk map, diplomů, spotřebního materiálu …
Kdo má možnost, prosíme o dovezení nějakých reklamních předmětů jako ceny pro malé závodníky.
Dále prosíme loňského vítěze aby nezapomněl přivést putovní pohár a pokusil se obhájit své vítězství (zatím se to nikomu nepovedlo).

Veškeré dotazy zodpovíme.

Těšíme se na vás
Honza a Lenka
602228686 ; 725705926; kontakt e-mail: v.o.l.f@seznam.cz