Tajemná stezka 2016

Kdy: 17.září 2016

Čas: sraz v 9:30 ráno na parkovišti u fotbalového hřiště Benešov, konec akce počítám na 16:00. Místo startu hlavní kategorie bude ZDE, mladší děti, jedoucí v doprovoru rodičů odstartují ihned za hlavní bránou do parku.

Kde: Konopiště, přesné místo srazu upřesním

Charakteristika: Kolo+běh+hry. Malá akce, cca 10-20 družstev. Dvou až tříčlenná dětská družstva (čtete správně, v hlavní kategorii děti jedou bez dospělých) pojedou na kole podle mapy a podrobného popisu  7-10 km. Trasa nepovede po silnici s běžným silničním provozem! Doporučený věk dětí: 7-14 let. Vše je určeno pro děti, které drží mapu poprvé v životě! Důležité odbočky budou doznačeny.
Aby mladší sourozenci nemuseli zůstat doma, bude pro ně připravena zkrácená varianta sjízdná na odstrkovadlech. Tyto děti pojedou v doprovodu rodičů (zpravidla pěších).
Pokud jako rodič máte chuť se zapojit do organizace (byli by jste u nějaké hry, kterou včas připravím), dejte mi vědět. Jednotlivá stanoviště s dospělými by měla být tak daleko (blízko), aby opravdu nezabloudil NIKDO. Jestli nám počasí dovolí, následuje pečení buřtů a grilování u nás na zahradě, případně i koupání v bazénu.
S sebou – povinné: Plně funkční kolo (odstrkovadlo), cyklistická přilba, dobrá nálada.
Hodnocení: Za každou nalezenou kontrolu jsou body, stejně tak za hry. Vítězí družstvo s nejvíce body. Teprve při shodě bodů rozhoduje čas.
Přihlášky: Je nutné se předem přihlásit nejpozději do 15.9.2016 večer. Pište na david@jason-drson.com nebo případně zavolejte na 606 617 477, sledujte deti.jason-drson.com  Do mailu mi prosím napiště jména dětí, jejich věk a zda pojedou samostatně nebo s rodiči (dlouhá nebo krátká trasa).

Organizátor: David Hart

Startovné: 50 Kč za dětského účastníka (tisk map, nákup odměn a podobně)
Jaké hry můžete očekávat? Malý běžecký orientační běh (opravdu snadný, upravený pro děti, které to dělají poprvé v životě ), jízda zručnosti na kole, něco o stromech či přírodě obecně…. Pokud máte nápad na nějakou hru, neváhejte se mi ozvat, domluvíme se na její realizaci.
Děti se účastní akce na vlastní nebezpečí, po celou dobu trvání za ně zodpovídají rodiče.