Konopišťský nočník 2015

Moje další poznámky a Vaše otázky budou dole v komentářích.

Kolo s sebou????? – více v komentářích

Termín: Listopad / prosinec 2015 v pozdně odpoledních hodinách (cca 18:00), pravděpodobně nějaký pátek – bude upřesněno mailem podle počasí. Konec akce plánuji na osmou večer.

Místo: Konopiště – upřesním mailem

Poznámka: přesné místo a datum zašlu pouze „prověřeným rodičům“ mailem nebo formou SMS – nemusí všichni vědět, kdy budou naše děti běhat sami po lese….

Doporučený věk: 1. až 6. třída ZŠ (mladší mohou jít s někým starším nebo s rodiči, u starších mám obavy, aby je to bavilo)

Charakteristika akce: Stezka odvahy – půjde se po cestě označené světýlky. Děti půjdou jednotlivě a bez baterek, na cestě budou mít nějaký úkol. Nikdo je nebude strašit. Cestou bude alespoň jedno místo, kde bude mít „dozor“ někdo dospělý.

Hodnocení: Není to závod, pouze stezka odvahy. Odměnou za splněný úkol bude „bedna s pokladem“.

Prosba na rodiče: Pokud upečete nějakou buchtu, vezmete několik jablek nebo pár sušenek, určitě je nevyhodíme. Pokud mohu požádat i o nějakou malu sladkost k naplnění „bedny s pokladem“. První ročník se vydařil, všichni trasu prošli, strach ze tmy nechaly děti v lese a až do deváté večerní běhaly s baterkami po loukách a velice si to užívaly. A při tom se občerstvení opravdu hodilo. Několik rodičů dobrovolníků bych „použil“ pro dohled na trati.

Přihlášky: V průběhu listopadu zvolím termín s ohledem na počasí (chtěl bych, aby bylo relativně teplo). Proto datum nemohu vyhlásit předem. Jestli chcete přijít, napište mi na david@jason-drson.com a po stanovení data Vám pošlu mail s upřesňujícími informacemi.

Startovné: 0 Kč, viz Prosba na rodiče.

Organizátor: David Hart