Tajemná stezka 2015

Kdy: 19. září 2015tajemná_stezka1

Kde: Konopiště

Čas: sraz kolem 9 hodiny ráno, konec akce počítám na 16:00 – veškeré časy ještě upřesním.

Charakteristika: Kolo+běh+hry. Malá akce, cca 10-20 družstev. Dvou až tříčlenná dětská družstva (čtete správně, v hlavní kategorii děti jedou bez dospělých) pojedou na kole podle mapy a podrobného popisu  7-10 km. Trasa nepovede po silnici s běžným silničním provozem!

Aby mladší sourozenci nemuseli zůstat doma, bude pro ně připravena zkrácená varianta sjízdná na odstrkovadlech. Tyto děti pojedou v doprovodu rodičů (zpravidla pěších).

Potřebuji spolupráci několika rodičů – jako spoluorganizátorů. Na trati bude větší množství různých her (ty připravím) a potřebuji, aby u nich někdo byl. Jednotlivá stanoviště by měla být tak daleko (blízko), aby opravdu nezabloudil NIKDO. Jestli nám počasí dovolí, následuje pečení buřtů a grilování u nás na zahradě, případně i koupání v bazénu.

S sebou – povinné: Plně funkční kolo (odstrkovadlo), cyklistická přilba, dobrá nálada.

Hodnocení: Za každou nalezenou kontrolu jsou body, stejně tak za hry. Vítězí družstvo s nejvíce body. Teprve při shodě bodů rozhoduje čas.

Přihlášky: Je nutné mi napsat do 10.9.2015 na david@jason-drson.com nebo případně zavolat na 606 617 477, sledujte deti.jason-drson.com

Organizátor: David Hart

Startovné: 30 Kč za dětského účastníka (tisk map, nákup odměn a podobně)

Jaké hry můžete očekávat? Malý běžecký orientační běh, jízda zručnosti na kole, něco o stromech či přírodě obecně…. Pokud máte nápad na nějakou hru, neváhejte se mi ozvat, domluvíme se na její realizaci.

Několik obrázků z roku 2014